Najlepsi w branży grzewczej. Pleszewski Klaster Kotlarski.

Kotły C.O. - Klaster producentów - Pleszew

Partnerzy

Powiat Pleszewski
Innowacyjne Forum Gospodarcze Ziemii Pleszewskiej
Kompania Węglowa S. A.
 
Witamy!
Warsztaty "Dobra praktyka w zakresie technologii"
Szanowni Członkowie grupy pilotażowej "Innowacyjny Kocioł Pleszewski" wznawiamy, po wakacjach, nasze działania w ramach projektu "Uruchomienie usług transferu technologii i kojarzenia partnerów do współpracy z MSP w ramach klastera kotlarskiego".
Więcej…
 
Pleszewska wystawa kotlarska!
1 czerwca 2007r. po niespełna siedemdziesięciu latach przerwy na Ziemi Pleszewskiej odbyła się kolejna Wystawa Przemysłowa, której organizatorem było Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości Oddział Pleszew.
Więcej…
 
Super nowoczesne kotły C.O.
Grupa Pilotażowa "Innowacyjny Kocioł Pleszewski" wspólnie z Politechniką Śląską i Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości Oddział Pleszew pracują nad nowoczesnym rozwiązaniem konstrukcyjnym kotła na paliwa stałe.
Więcej…
 
Podsumowanie projektu kotlarskiego
Przez półtora roku pleszewscy kotlarze korzystali ze wsparcia unijnego w ramach projektu "Budowa i wzmacnianie innowacyjnej sieci współpracy MSP w ramach klastera kotlarskiego".
Więcej…
 
Uroczysta Konferencja - start nowego projektu
3 października 2006r. w Zawidowicach k/Pleszewa odbyła się Konferencja pt "Wdrażanie innowacji podstawą trwałego wzrostu konkurencyjności MSP" otwierająca nowy projekt dla branży kotlarskiej z terenu Powiatu Pleszewskiego.
Więcej…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje: 16 - 20 z 23